Offering you a complete choice of products which include designer ceramic tile.
₹ 26 / sq ft Get Latest Price
| Application Area | Wall |
| Tile Size | 600x1200 mm |
| Surface Finish | Matte |
| No. of Tiles Per Box | 2 |
| Finish | Matt |
| Pattern | vitrified tiles |
| Usage Area | Living Room |
| Tile Design | Floral |
| Suitability | Floor |
| Tile Thickness | 5-9 mm |
| Size | 2x4 Feet(600x1200 mm) |
| Color | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
| Design Style | Rustic |
Incepted in the year 2022, “Light Cera Ceramics” is a distinguished Wholesale Trader offering an enormous consignment of Wall Tiles, Ceramic Bathroom Tiles, GVT Tiles etc.
Rashmin Patel (Partner)
Light Cera Ceramics
Survey No-214 P1, Plot No-2 And 3, Shop No-4, Ground Floor, Patidar Chamber,Patel Estate, Pipali Road
Morbi - 363642, Gujarat, India