Providing you the best range of table top wash basin with effective & timely delivery.
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Material | Ceramic |
| Wash Basin Type | Table Top Basin |
| Length | 400 mm |
| Usage/Application | Home |
| Width | 300 mm |
| Height | 110 mm |
| Mount Type | Wash Basin With Cabinet |
| Color | Silver |
| Basin Shape | Oval |
| Shape | Rectangular |
Rashmin Patel (Partner)
Light Cera Ceramics
Survey No-214 P1, Plot No-2 And 3, Shop No-4, Ground Floor, Patidar Chamber,Patel Estate, Pipali Road
Morbi - 363642, Gujarat, India