₹ 23 / sq ft Get Latest Price
| Material | Ceramic |
| Size | 60x120 cm (2x4 ft) |
| Brand | rio |
| Color | Black |
| Product Type | Vitrified Tile |
| Total Thickness | 8 mm |
₹ 24 / sq ft Get Latest Price
| Size | 600x1200 mm (2x4 ft) |
| Finish | Glossy |
| Tile Type | Polished GVT (PGVT) |
| Look | Marble |
| Thickness | 8 mm |
| Brand | rio |
| Material | Vitrified |
| Coverage Area per Box | 15.50 sq. ft. |
₹ 3050 / Piece Get Latest Price
| Handle Type | Rose Handle |
| Finish | PVD Gold |
| Handle Size | 125 mm (5 in) |
| Material | Brass |
| Cylinder Type | No Cylinder |
| Brand | nylo |
| Base Material | Brass |
| Application | Office Door |
| Backset | 50 mm |
Minimum order quantity: 10 Piece
Rashmin Patel (Partner)
Light Cera Ceramics
Survey No-214 P1, Plot No-2 And 3, Shop No-4, Ground Floor, Patidar Chamber,Patel Estate, Pipali Road
Morbi - 363642, Gujarat, India